| RoseMari23 a întrebat:

Buna tuturor.De o saptamana am un ochi rosu...si dureri de cap si simt ca si cum as avea nisip in el.Am uitat sa specific ca de ceva vreme port ochelari si am citit undeva ca poate fi din cauza ca doctorul mi-a pus dioptrii gresite la ochelari, este posibil? a ma patit cineva asa ceva?straight face astept raspunsuri, multumesc tuturor:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dentartes a răspuns:

Pai de la dioptrii doar te doare capul si ametesti, nu ti se inroseste ochiul. poate ai prins vreun curent pe undeva, geamuri deschise chestii de genul.

1 răspuns:
| adriana_8935 a răspuns:

Da am patit si eu cand am fost mai mica si se poate sa fie din cauza asta...