| Cristina5728 a întrebat:

Bună tuturor!
Vreau sa slăbesc neaparat, am văzut un articol despre un produs numit Matcha Slim, unde mai multe femei spuneau ca au slăbit mult s-a.m.d.
Ce părere aveți, merita sa-l cumpăr? Sau o fi vreo invenție?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fă sport si nu mai crede tot ce vezi prin reclame. Comentariile de la acele femei sunt doar sa te atraga sa cumperi. Nu fi naivă.

| Violleta2022 a răspuns:

Aceea este doar o reclama platita!
Slabesti frumos si sanatos cu sport si calorii putine, la anisorii tai, fara sa iei chimicale care te ingrasa imediat cum le-ai oprit.

| sierra1 a răspuns:

Dacă nu incerci n-o să știi. Dar medicamente minune, nu sunt.
Și asa e adevărat deci alegi tu ce faci

| Eireann a răspuns:

Matcha e un fel de ceai verde, se vinde sub forma de o pudra verde si trebuie preparat intr-un mod anume. Se stie ca ceaiul verde are multe beneficial pentru sanatare dar si ca stimuleaza metabolismul si creste nivelul de energie deci poate sa fie in adjuvant in pricesul de slabire dar nu mai mult. Decat sa dai bani aiurea pe produse minute cumpara ceai verde sau chiar matcha de la supermarket si apoi sport si dieta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apuca-te de alergat, gimnastica si o dieta sanatoasa, nu lua toate prostiile de medicamente si suplimente dupa capul tau.

| Cehoslovacia a răspuns:

laughing asa da banii pe prostii, slabitul implica sacrificii

| Julia1188 a răspuns (pentru Cehoslovacia):

De aia evita unii sa lase intrebari, din cauza unora ca tine care jignesc in loc sa dea un raspuns adecvat. te simti mai bine acum?

| Cehoslovacia a răspuns (pentru Julia1188):

Cu ce voiai sa o ajut? cu informatii pe care le gasea la o simpla cautare pe google?
slabitul inseamna deficit caloric+sport, nu pastile minune, ceaiuri si mai stiu eu ce alte metode medicamentoase.
ii faceai un bine daca-i dadeai un raspuns in loc sa mi-o iei la tranta happy
da, ma simt mai bine si mai fericit.

| Cristina5728 explică (pentru Cehoslovacia):

Nu te-am întrebat?

| Cristina5728 explică (pentru Julia1188):

Exact,unii chiar sunt prosti

| AdrianUrsut a răspuns:

Nu te astepta sa slabesti doar daca mananci sau bei ceva anume. Poti sa iei Matcha Slim, dar pe langa asta trebuie si o alimentatie sanatoasa si un minim de efort fizic zi de zi pentru a slabi.

Ceaiul verde contribuie la procesul de slabire, dar nu slabesti daca doar bei ceai verde.

Aici gasesti Matcha Slim original https://www.matcha-slim.net are beneficii reale, ajuta la slabit, dar tine si de tine sa faci efort fizic si sa ai o alimentatie corespunzatoare.

| parFumat a răspuns:

Poți să citești aici câteva păreri, https://www.matchaslim.ro/......de-slabit/ dar pe langa acest produs ai nevoie și de un stil de viață activ și sănătos. Nu există scurtături magice către slăbire.