| Panda a întrebat:

Ce parere aveti despre pastilele de slabit slim ball? sunt bune?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Bani aruncati!

| Maria46854213 a răspuns:

Nu o sa va inteleg niciodata.straight faceVa este lene sa faceti sport sau ce? Eu sunt 100% sigura ca nu sunt bune de nimic! Daca vrei sa slabesti fa mult sport[care oricum este bun pentru sanatate], si mananca mncare cu cat mai putine grasimi.

| proof a răspuns:

Nicio pastila de slabit nu este buna fara recomandarea unui doctor! Intai iti faci analizele, vezi ce probleme de sanatate ai apoi ti se prescrie un regim si o medicatie daca e nevoie! Slabit dupa ureche duce la boli!