| andrutzic a întrebat:

unde gasesc baton corector petru cosuri? din ala care le acopera dar le si trateaza. mutumesc anticipat si funda normal

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bibuu09 a răspuns:

La avon de la firma clear skin si e destul de ieftin in jur de 13 lei si iti si acopera un fel de fond de ten(baton) si trateaza incearca-l funda ai promislove struck

4 răspunsuri:
| LifeInPink a răspuns:

Eu una prefer corectorul de la Oriflame, decat cel de la Avon (acesta doar acopera, nu trateaza nimic. )

| TheEnergyNeverDies a răspuns:

Poti da comanda in brosura Avon.

| ingerpufos a răspuns:

Pai il poti achizitiona de la avon sau de la alt magazin crede-ma eu folosesc de la avon ii super bun... fundita?/

| Luu010 a răspuns:

De la oriflame, cel dublu cu o parte verde, un fel de tratament, aplici in locul cu problema, si cealalta parte, evident corectorul care este iarasi foarte bun. hope i helped u. xoxo