| Papusicaaaaaa12321 a întrebat:

De unde pot cumpara baton corector pentru cosuri?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la farmacie și cere.
Pa, pa.

| Georgiana05 a răspuns:

Avon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.yolandacosmetics.com

| justme2846 a răspuns:

De la avon. din gama clearskin e super bun eu l-am folosit si da rezultatewinkingsper ca te-am ajutat!
Fundita?batting eyelashes

| AlexissMla a răspuns:

[daca esti din Cluj] poti cumpara de la farmacia de la Realwinking

si eu mi-am cumparat de acolo si mi-au trecut cosurile big grin

| Alexandra_7864 a răspuns:

Poti sa cmperi de la Avon.Color trend.Este foarte bun.Am si eu
De la Gerovital.Si trateaza.Si acela este bun.
Eu til recoman pe cel de la avon.Este foarte bun. Abia de se mai vad:*

| CRisTiNUtza0PwP a răspuns:

Buna! poti sa ceri in farmacii dar te sfatuiesc sa ceri :Baton corector purificator Gerovital Plant - Stop Acnee. este cel mai bun! poti sa-l cumperi :
-de pe net;
-il gasesti in farmacii;
-in farmaciile din hipermackheturi;
-sau poti sa intrebi la saloane speciale pentru detoxificarea tenului* pup dulce :X:X:X big grin