| baby_7690 a întrebat:

va rog daca ma puteti ajuta sa o faceti! de vreo 2 zile ma mananca sanii si nu stiu ce se intampla. am 14 ani, mi s-a mai spus ca poate imi cresc dar nu >stiu...big grin< FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alynutza6820 a răspuns:

Iti cresc, pe multe fete le mananca sanii dar pe mine doar m-au durut.happy

3 răspunsuri:
| Safire17 a răspuns:

Salut! In primul rand vreau sa iti spun ca cei care ti-au zis ca iti cresc sanii au avut mare dreptatewinking! In cele mai obisnuite cazuri cand iti cresc sanii te mananca dar te si dor... si inca ceva, se poate sa inceapa sa te doara in piept, exact ca si cum te-ar apasa cineva, deci si daca te dor sanii si in piept, nu e niciun motiv de ingrijorare! pup!

| baby_7690 explică:

Safire17 mersi mult:* sa stii ca am avut si aceea durere in piept dar m-am gandit ca poate e la raceala:*

| Minniemousse a răspuns:

Si pe mine ma mancau sanii cand mi-au crescut.happy