| OanaG a întrebat:

Voi cand simtiti ca v-ati indragostit de o persoana? Prietenul meu, se indragosteste, atentie...atunci cand intretine cu o fata relatii intime si alte chestii. Asta am citit intr-o conversatie, ca el numeste indragosteala, atunci cand cu persoana cu care e impreuna intretine relatii sexuale. Voi ce parere aveti? eu m-am amuzat cand am citit. Ma gandesc sa-i dau cu flit, ca si asa nu are rost.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Doamne,nu te mai gandii si dai cu flit.
Am citit intr-un studiu facut de niste specialisti ca femeile se pot indragostii din cauza contactelor sexuale,spunand ca noi nu putem fi ca barbatii, adica sa nu punem suflet...
Prin urmare, noi cadem cel mai prost...

| valentingb a răspuns:

Te-ai amuzat... pe cine incerci sa minti?
eu cred ca ai scos flacari pe urechi
eu asa as fi facut daca eram fata
da-i jet oceanic

| IzabellaLoredana a răspuns:

Pai,fiecare are conceptiile lui.
Tu faci ce vrei, daca iti place ca iubitul tau sa umble numai dupa o relatie sexuala continua, daca nu. pune si tu piciorul in prag.
O seara faina!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-a gasit si baiatu' o scuza mai buna cu care sa te aduca in patul luilaughing.Pe bune acum: da-i cu flit! Se vede ca e "in limba" dupa sex si nu merita.

| Ilonaa a răspuns:

Prietenul tau e cam ciudat :-s pare tipul de baiat caruia ii place sa obtina ceea ce isi propune,chiar daca asta presupune sa joace murdar.
Mie mi se pare ca are tendinta de a "vraji" fetele cu genul de vorbe : "Eu ma indragostesc de o fata numai dupa ce ma culc cu ea"
Fii atenta la asta : Un tip intalneste o tipa pentru prima oara,nu stie nimic despre ea,ajung sa aiba o aventura de-o noapte si apoi.bum...el se indragosteste!
Imi suna a S.F. treaba asta :d
Ca sa te indragostesti de o persoana trebuie sa o cunosti catusi de putin, sa descoperiti lucruri comune, sa petreci mult timp cu acea persoana...cel putin asta e punctul meu de vederethinking

| OanaG explică (pentru Ilonaa):

Da asa e, uite ca el are o conceptie diferita!