| wa123 a întrebat:

vreau sa plec la mare, dar am unele alunite pe corp si mi-e frica sa le expun la soare. ce sa fac ca sa ma pot bronza si bucura de vacanta fara griji din cauza alunitei? funda. multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AlexMrs a răspuns:

Naspa cu alunitele nu sunt bine venite la soare, eventual consulta un dermatolog si el iti va spune cu siguranta ce e mai bine de facut in urma consultatiei.