| r0xaa a întrebat:

vreau si eu sa ma mai ingras km 4 kg dar in special sa le pun pe picioare insa am luat multe vitamine si pofta de mancare nu am asa mare decat cum mananc de obicei, m am gandit la niste suplimente nutritive de la forever am auzit ca sunt bune.stiti voi alte solutii? ast sfaturiii:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| OvidiuDanzka a răspuns:

Ia-ti 2 gr de iarba neaparat marijuana, fa-ti 6 cuie, fumeaza cate unu' dimineata si pe la pranz, pregateste-te sa devorezi frigiderul, ai nevoie de unul mare! ah si era sa uit minim 2 sticle de apa plata la indemana obligatoriu happy
Crede-ma ca mai mare pofta de mancare decat dupa un cui, nu ai cum sa ai laughing
Intr-o saptamana cu 6 cuie, sigur pui ceva kilograme.
Desigur ca dupa cura asta cu maria vreo 2-3 zile o sa fii mai lenesa sa zic asa happy

4 răspunsuri:
| Savy a răspuns:

Banane cu biscuiti si exercitii pentru tonifierea muschilor.
http://cum-sa-slabesti.savy.ro

| r0xaa explică:

Da nu asa curalaughing nu prefer

| r0xaa explică:

Ms oricumlaughing

| OvidiuDanzka a răspuns:

Eu iti recomandam ceva testat, nu ca tineam sa ma ingras, dar deh rolling on the floor efectele adverse