| r0xaa a întrebat:

vreau si eu sa ma mai ingras km 4 kg dar in special sa le pun pe picioare insa am luat multe vitamine si pofta de mancare nu am asa mare decat cum mananc de obicei, m am gandit la niste suplimente nutritive de la forever am auzit ca sunt bune.stiti voi alte solutii? ast sfaturiii:* dau funda:Xlove struck

Răspuns Câştigător
| Raluu a răspuns:

Nu lua suplimente. O sa teingrasi enorm din cauza lor. Încearcă sa mănânci mai multe prostii gen cipsuri, dulciuri, sucuri acidulate... asa o sa te ingrasi. a si mananca multa painehappy dormi mult. asa o sa te ingrasilaughing

1 răspuns:
| NickeyLoveBibb a răspuns:

Ai grija cu ce zice Raluu straight face ca iti strici dintii straight face... deci nu e bine. mergi de 2-3 ori pe saptamana la "mecdonald" si poate poate big grin funditabatting eyelashes?