| LikeABossBaby a întrebat:

Vreau sa ma ingras! Sunt slaba si m-am saturat.Nu am pofta de mancare deloc oricat as vrea sa mananc nu pot.Am luat si vitamine nu prea au mers ce sti cum. Ceva sfaturi cum sa ma mai ingras macar 2-3 kg cat mai repede?

1 răspuns:
| EaNuStieTot a răspuns:

Si eu am avut problema asta, eram slabuta si imi doream sa ma ingras! am fost la o clinica mi-am facut analizele si siau dat seama dc eram asa slabuta dupa mi-a dat niste medicamente vitamine si mi-am revenit m-am ingrasat mi-a venit pofta de mancare. Nu incerca sa mananci dulciuri si tot feluri de prosti cum am fc eu pentru cati face mai rau, eu aveam colesterolul crescut cea ce normal se intampla oamenilor mai grasi dr era din cauza ca mancam prosti in speranta de a ma ingrasa si asa m-am obisnuit! surpriza dupa, ca luam si medicamentele si mancam seara dulciuri la un moment dat m-am ingrasat dintr-o data! deci era o schimbare radicala! si de atunci incerc sa slabesc din nou, da stiu grea e viata asta niciodata nu esti multumita sad acum as vrea sa merg la o agentie de model photo dapai nah trebuie sa slabesc... incerc sa mananc mai sanatoswinking asa ca du-te repede la doctor si urmeazai sfaturile te va ajuta :*