| LikeABossBaby a întrebat:

Vreau sa ma ingras! Sunt slaba si m-am saturat.Nu am pofta de mancare deloc oricat as vrea sa mananc nu pot.Am luat si vitamine nu prea au mers ce sti cum. Ceva sfaturi cum sa ma mai ingras macar 2-3 kg cat mai repede? Va rog.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Incearca ulei de peste si polen! Mananca sanatos si nu uita sa consumi fructe de sezon!

| Q69 a răspuns:

Cavit 9 Plus ...este foarte bun si foarte diversificat
cu el o sa ai si pofta de mancare

| laura81 a răspuns:

Uite un articol care poate sa te ajute: http://ideipentrufemei.blogspot.ro/2012/09/vreau-sa-ma-ingras.html

| neonitza1 a răspuns:

Of draga mea, si eu sunt in aceeasi situatiecrying
n-am pofta de mancare si nu ma ajuta NIMIC!crying
dar...am reusit in ultimele luni sa ma ingras cu 4 kilelaughing
si nici nu mai is palidalaughing
am inceput sa fac multa miscare
am mers si am plecat de la scoala in fiecare zi pe jos
si asta m-a ajutat
si am mancat multe fructe si am mancat (m-am chinuit fooaaartee mult la asta) tot ce mi-s-a pus in farfurie
bafta!:*
poosie:**

| neonitza1 a răspuns (pentru neonitza1):

PS:
nu te ingrasa cu prostii
ex:
kfc
MC
dulciuri
cola
etc etc
alea numa rau iti fac
casa te ingrasi sanatos ar trebui sa nu mananci deloc dulciuri si mc si kfc etc
lasa prostiile alea, iti fac numai rau

| Balkans a răspuns:

Dulciuri, cola, sprite si mult mc donalds si KFC. Mancare inainte sa te culci.Sa nu prea faci miscare. Si sa mananci multe snack-uri gen cipsuri cand te uiti la tv sau cand esti la computer.Mancare semipreparata pe care o pui un pic la cuptor si este gata.