| samuraiul2007 a întrebat:

Buna ziua am o intrebare daca ma-ati putea ajuta cu un sfat s-au tratament... De vreo doi ani incoa ma dor foarte rau picioarele din sold pana la coapsa am zile cand ma dor amandoua am zile cand ma doare pe rand ba stangul ba dreptul am fost la doctor si mi-a spus ca am Reumatism sa folosesc Antiinflamatoare. Abia mai pot sa merg nu am facut nici un fel de sport doar ca am muncit brut si fumez foarte mult si beau coca cola ajutati-ma va rog.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Vi003 a răspuns:

Sunt multe statiuni in care se trateaza reumatismul, intereseaza-te si fa-ti rost de bilet la tratament. Te va costa mai putin prin sindicat si pentru ca tot vine vara, incearca la Techirghiol. Namolul acela face minuni, o stiu din propria-mi experienta. Ai grija cu antiinflamatoarele, sa le iei cu un pansament gastric ca sa nu te doara stomacul. Intreaba-ti medicul, nu-i mai bine sa le iei sub forma de supozitor? Sanatate si ai grija de tine!

1 răspuns:
| Pinocchio a răspuns:

Mergi la doctor.