| Gabidan2000 a întrebat:

Buna ziua!

Am o problema sa spun asa si sper ca poate voi găsi o soluție a problemei. Deci de ceva timp in timpul actului sexual cu prezervativ, prezervativul parca pune,, frâna" penetrării. Deci folosesc aceleași prezervative ca si înainte. Vârful prezervativului, acel mic rezervor, parca se alungeste si se opune penetrării. Nu stiu dacă este o problema sau nu eram in perfecta stare erecta, dar parca glandul penisului este mai moale fata de restul penisului si am impresia ca nu este suficient de tare ca sa își mențină traiectoria dreapta. Nu stiu ce se întâmpla, însă pana acum o luna nu aveam asemenea problema.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Foloseste lubrefiant

sau leaga varful cu o scandurica sa fie mai tare

| Adrian5575 a răspuns (pentru suntserios):

Ai uitat de sârmă laughing

| mihai69 a răspuns:

Pune și tu lubrifiant!

| Xpressurself a răspuns:

Lipsa de miscare.Sigur
Prea multa autosatisfacere? Poate.
Cert este ca nu poti avea erectii bune daca o iubesti sincer si re gandesti la prea multe fete.

| dani420 a răspuns:

Poate problema a fost la parteneră... poate nu era destul de udă :/

| dani420 a răspuns:

Sau cine știe...o fi ceva psihic de la tine. Poate nu îți place cu prezervativul, si automat starea de erectie se diminuează