| Blizor a întrebat:

Am si eu o intrebare. Ma doare in partea stanga sub coasta mai jos asa. Ce ar putea fi? sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Sabryy a răspuns:

Ar putea fi apendicita. In cazul asta trebuie sa te duci la medic!

| Blizor explică (pentru Sabryy):

Apendicita nu este sub coasta

| Sabryy a răspuns (pentru Blizor):

La naiba Blizor, scrie "mai jos sub coasta asa", adica sub coasta, mai in jos! Nu e imediat sub. Durerea la apendicita vine sub stomac, intr-o parte.

| Blizor explică (pentru Sabryy):

Apendicita e in dreapta nu in stanga si este foarte jos.

| FataCuDouaFete a răspuns:

Lorra are dreptate, trebuie sa te duci la medic pentru a afla care e problema si ce trebuie sa iei pentru a te vindeca, este bine sa faci analize in fiecare an cum fac eu fiindca se pot ivi multe probleme.ai grija sa mergi la doctor.te pup.