| papushika a întrebat:

am si eu o nelamurire...am inceput de luna trecut asa iau anticonceptionalele logest si mi-a aparut ciclu de 3 ori in aceiasi luna, prima datra cand le-am luat a 2-a oara la mijloc iar ce-a de-a 3-a oara a fost cand am terminat fasia.luna aceasta le-am luat si vad ca totul a decurs normal dar alta e problema.am uneori simptoma ca in burtica se misca un bebe, desi mi-am facut testul cand am ince3put cu medicam si a iesit negativ. voi ce parere aveti? as putea fi insarcinata din nou? mentionez faptul ca acum 4 luni am nascut o fetita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu poti simti miscarea unui copil in burta, de verme ce copilul il simti dupa 4 luni de sarcina iar tu nu ti-ai reinceput viata sexuala dupa nastere decat in urma cu maxim doua luni si jumatate. Cred ca doar ti se pare.