| DreamerINKF a întrebat:

In urma unui contaxt sexual penisul a ramas decalotat si in jurul capului am o umflatura.Mentionez ca a trecut 1 saptamana si jumatate de atunci si nu s-a retras acea inflamatie.Am mai patit asta, dar de obicei se retragea singura acea umflatura si revenea totul la normal.Ce ar putea fi? Ce as putea lua? Cum as putea evita aceasta problema in viitor?
Rog seriozitate, daca nu vreti/stiti sa ma ajutati ignorati postarea.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Februar30 a răspuns:

Salut, ai mai fost la doctor pentru problema asta? Din ce oras esti? (poti sa imi scrii in privat mesaj)

| Februar30 a răspuns:

Nu pot sa iti trimit mesaje. Mergi te rog la Setari cont -> Vreau să primesc mesaje de la -> selectezi Toti membrii TPU.