| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu la ce categorie sa pun aceasta intrebare, dar, va rog, nu radeti, eu vreau sa ma ingras. Nu sunt anorexica, doar ca sunt mai slaba ( asa a fost si tata, si bunica, deci e ceva genetic). Vreau sa ma mai ingras cu 5 kg. Voi cum faceti? Va multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Eu m-am ingrasat cu 2 capsule de spirulina dupa fiecare masa(indiferent de cate ori mananci pe zi)

| Edw08 a răspuns:

Încearcă să mănânci mai mult.Şi mai sănătos..Adică nu te indopa cu burgeri..si pizza. Încearcă să iţi iei suplimente alimentare care să te ajute şi să-ţi dea poftă de mâncare. Succes!

| Klews a răspuns (pentru Edw08):

Buna! Eu deja mananc sanatos, si nu vad rezultate ( da, mannanc sanatos inca de la inceputul anului.)

| Edw08 a răspuns (pentru Klews):

Continuă.şi nu lua alte chestii care ţi-ar strica sănătatea.winking
Nu mânca fast-food-ăreală k nu te va ajuta. Sunt metabolisme diferite de la organism la organism. big grin

| Klews a răspuns (pentru Edw08):

Da, dar cum ma pot ingrasa din chestii sanatoase?

| dragos9234 a răspuns:

Daca vei sa te ingrasi manaca 2 shaorme dupa fiecare masa.

| Edw08 a răspuns (pentru dragos9234):

Foarte folositor.
Dar nu la intrebarea asta.winking T.c.

| Blagandrey a răspuns:

Buna! ai putea incerca regimul acesta http://www.kudika.ro/......asare.html sper sa te ajute. Sa stii ca ingrasatul precum slabitul e destul de greu necesita rabdare.

| AndreyRey a răspuns:

Hmmm,pentru inceput ai putea incerca mancare de Mc Dondald,Pizza,Fast Food,Shaworma daca vrei sa iei in greutate..., Poti sa bei Cooca Coola, Sau pur si simplu sa bagi mult in tine in fiecare zi, sau sa mananci noaptea dulciuri sau orice mancare, Sper ca ti-am fost de ajutor, Funda?happy