| Kerry a întrebat:

Prietena mea se va duce in curand la spitalul Floreasca din Bucuresti pentru a face o operatie insa ii este frica fiind si departe de casa si etc.As aprecia enorm + funda daca ati putea sa povestiti intamplanirle voastre cu acest spital sau daca stiti conditiile de acolo.Ast rasp

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Verisoara mea a fost operata acolo si a fost foarte bine. Medicii s-au purtat foarte frumos cu ea si, ceea ce este mult mai important, i-au salvat viata facandu-i doua operatii foarte dificile.

| Malvina24 a răspuns:

Eu nu am fost la acel spital dar am auzit ca medicii sunt comepetenti.Pana la urma sunt medici, au studii nu sunt oameni simplii luati de pe strada. Un gest frumos de a-ti incuraja prietena si a-i fi aproape. Felicitari!