| Alex373838 a întrebat:

Bună ziua, Tpu.Am ridicat ceva greu de 40 de kg și mă cam doare jos la coloana și când stau drept e puțin disconfort.Acum iau pastile, dar nu mai am erectia cum o aveam eu inainte.Am 22 de ani.Ce să fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca ai facut hernie lombara si asta iti afecteaza atat erectia cat si viata sexuala.

| Alex7383838 a răspuns (pentru Violleta2022):

Și mai este vreo șansă să îmi recapat ca inainte erectia?

| Alex7383838 a răspuns (pentru Violleta2022):

Deocamdată de 4 zile nu mă doare piciorul sau mâna, ca am înțeles că acestea sunt primele simptome.

| gigite a răspuns:

Dupa pastile te faci bun!