| cristianmihai1 a întrebat:

Bună ziua TPU! Stăteam liniștit și dintr-o dată mi s-a pus un junghi puternic în partea dreapta a spatelui (in zona aripii) si durerea e exact cum ti-ai scrânti piciorul și încerci sa calci pe el. Deci nu mai suport, azi e dimineața și ma doare foarte rău, ce as putea face? M-o fi tras curentul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adică în zona aripii? Ai și aripi? Poate o fi gripa aviară.

| cristianmihai1 explică (pentru anonim_4396):

Scuza-mi expresia, sub omoplat