| anonim_4396 a întrebat:

Cand se iau proteinele? Inainte sau dupa antrenament?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

În general proteinele se iau înainte de antrenament. Am observat că aşa face antrenoarea mea de Fitness.

Pa-pa.

| SorinTudor a răspuns:

Inainte

| nistor12 a răspuns:

Eu fac antrenamente si iau protenie si inainte si dupa antrenament...Te ajuta inainte sa-iti intri in forma, si stiu asta de la antrenoarea mea de fitnes care asta imi spunea.
Asta iti recomand si tie.
Ai grija ce faci.
Succes.

| Cosmin86 a răspuns (pentru nistor12):

Inainte de antrenament o irosesti, ca o sa fie descompusa pentru energie.

| DyanneDyyD15 a răspuns:

Cateoric dupa antrenament!:*

| Craiescu_Razvan_1998 a răspuns:

Eu zic dupa antrenament