| cezcez a întrebat:

Cand este mai indicat sa iau proteinele inainte sau dupa antrenament?

6 răspunsuri:
| Ion_Lucian_1945 a răspuns:

Proteinele pot fi luate si inainte si dupa antrenament, dar e mai bine dupa deoarece corpul se va misca mai greu in timpul antrenamentului daca iei inainte, dar daca le iei dupa atunci corpul are nevoie de proteine fiindca a facut un efort, dar fa ce vrei.

| STREETFIGHTERZ a răspuns:

Proteinele, le iei, inainte cu 15 minutewinking!

| Cosmin86 a răspuns (pentru STREETFIGHTERZ):

Altu complet pe langa... apuca-te de sah.

| Piftea123 a răspuns:

Sa la iei in timpul antrenamentului.

| ThedarkMen69 a răspuns:

Inainte normal ca dupa nu mai au efect...

| Cosmin86 a răspuns (pentru ThedarkMen69):

Serios? Inainte?

Scopul proteinelor e sa refaca microrupturile de fibre cauzate in timpul antrenamentului... inainte CE sa refaca?