| Radu_Roni_1993 a întrebat:

Care credeti ca este mai bun Memo Plus sau Ginkgo Biloba? Din cate am citit pe internet sunt recomandate amandoua dar de Ginkgo biloba nu am auzit fata de Memo Plus care ii tot face reclama. Am 19 ani si am bacul acum in iulie si vreau sa iau ceva pentru. ca tin minte foarte greu mai ales comentariile la romana! Ms.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si crezi ca niste pastile te ajuta?