| DarkusEyes13 a întrebat:

Cat ar costa o consultatie stomatologica la vreun cabinet din Dolj, Craiova si un aparat dentar pentru corectarea dintilor(cat timp as fi nevoit sa il port?) dau fundawinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| VladuuXd a răspuns:

O consultație depinde de medic. Fiecare are prețurile lui. Aparatul dentar costă destul de mult, depinde de care ai nevoie iar timpul de purtare ți-l spune medicului, astea sunt date pe care le aflii la medic nu știm. Eventual consultația, în jur de 100 de lei.

| DarkusEyes13 explică (pentru VladuuXd):

Doar Consultatie? Si aparatul la ce pret ar ajunge? EU AS AVEA NEVOIE DE EL ZIC EU DE... MAXIM 1 AN