| hamsterita29 a întrebat:

Cat ar costa o plomba dentara? am 13 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Latinmoon a răspuns:

Conteaza la ce cabinet mergi...
Daca ai trimitere s-ar putea sa beneficezi de o reducere.

| hamsterita29 explică (pentru Latinmoon):

Mersi de ideea cu trimiterea happy

| Latinmoon a răspuns (pentru hamsterita29):

Sa-ti repari maseaua si sa zambesti mai mult decat o faceai inainte!winking

| hamsterita29 explică (pentru Latinmoon):

Mersi big grin

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E scump si eu am 130 de lei in tm

| Fatamuntilor a răspuns:

Eu am platit 30 de lei.
Dar sa stii variaza in funtie de cabinet, poate si mai mult.

| kar1GaNNN a răspuns:

Buna.

Cam vreo 20-25 lei happy

| jamal000 a răspuns:

Depinde de cabinet, dar in jur de 150 lei.

| xDxDxDxDxD a răspuns:

30-50 lei

| AssaSinNKidD a răspuns:

Heii. Si eu tot la 13 ani mi-am pus plombe. Eu am dat 60 de lei pe una.

Sper ca te-am ajutat. Fundita? :*

| MihaSweet a răspuns:

20-40