| MaSHa7798744 a întrebat:

Cat costa o curatarea a fetei de puncte negre si cosuri.Va aduc la cunostinta ca sunt din R.Moldova.Ms anticipat...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Un tratament cosmetic care curpinde scoaterea punctelor de grasime, masaj facial si masca costa aproximativ 80-100 lei, in functie de cabinetul la care mergi.

3 răspunsuri:
| tudorviorel a răspuns:

Punctele negre se pot curata cu niste plasturi se gasesc in farmacie referitor la cosuri evita consumul excesiv de dulciuri si zahar si vor disparea de la sine

| stefanospidei a răspuns:

Nu cred ca ai neaparata nevoie oricine e frumos in felul luiwinking

| MaSHa7798744 explică (pentru stefanospidei):

Da sunt de acord ca oricine e frumos in felul lui dar eu chiar am mare nevoie deoarece m-am saturat de cosurisad