| best1people a întrebat:

Cat costa o curatarea a fetei de puncte negre,cosuri si puncte albe, acele puncte de grasime si spuneti-mi cum se face, pretul si daca e eficient.

4 răspunsuri:
| Bratzz a răspuns:

Depinde de salon. Cel mai bine e sa vorbesti cu o cosmeticiana si sa o chemi sau sa te duci tu la ea acasa. Vorbeste cu prietenii si cunostiintele tale poate cunosc ei o astfel de, ma repet, cosmeticiana. Eu cunosc una si pentru punctele negre ia 40 de lei, pentru cele albe 60 de lei happy. Deci cam in jur de 100 de lei. happy big grin

| FreakyChucky a răspuns:

La niste doctori profesionisti care se ocupa cu asta costa un milion jumate, ti le scoate cu ace, iti curata toata fata de toate impuritatile te da cu o gramada de solutii pe fata, si un sezon nu mai ai treaba.

| kx123 a răspuns:

Asta depinde de salon. Mie de exemplu mi-a luat 70 lei, pentru puncte negre si cosuri.Eu te sfatuiesc sa mergi pentru ca te ajuta foarte mult, iti vor aparea la loc dupa foarte mult timp, si vei avea fata mai fina.Dar ai grija sa fie expert, sa te informezi, pentru ca sunt si saloane care iti pot inrautatii situatia!

| patriciabianca39 a răspuns:

Buna! Depinde salonul la care te duci.Eu chiar azi mi-am facut curatare, dar am avut doar puncte negre.A costat 65 de lei.