| Marian_Sava_1994 a întrebat:

Cat costa o fisa medicala de angajare la un abator in Germania? Trebuie sa-mi fac toate analizele.La ce suma ajunge maxim?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| PreaTareღ a răspuns:

150 Ron,
Funda big grin

1 răspuns:
| MihaelaDart a răspuns:

Daca esti in Germania, nu costa nimic, asta daca ai inceput deja munca si ti s-a facut contractul. Esti asigurat direct de la Aok sau orice alta firma de asigurari pe care o ai.
Daca esti inca in Romania, nu am cum sa te ajut, nu stiu.