| AdonisBad a întrebat:

Cat costa o sedinta la un medic psihiatru privat? As avea nevoie doar de o sedinta ca sa ii explic ca am intrerupt tratamentul cu antidepresive si ce am de facut in continuare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| cyupaku a răspuns:

Se pare ca esti baiat! de ce nu vorbesti cu tatal tau la o partida de pescuit?

| AdonisBad explică (pentru cyupaku):

Pentru ca n-as avea ce sa discut cu el. Tot ce face el e munca-acasa si, dupa tot munca la tara. Nici vorba de mers la meciuri sau pescuit.

| cyupaku a răspuns (pentru AdonisBad):

Vezi? i-ai pus pecetea pe frunte! nu ai ce discuta cu el? stii povestea cu cine a fost primul? oul sau gaina? hai fii baiat destept si poti sa-i dai o mana de ajutor la munca pe care o desfasoara

| leapșa a răspuns:

Intre 100-150 RON.

| b4stefa a răspuns:

As putea sa te ajut cu ceva sfaturi, in privat, si am avut o stare naspa cu cateva luni in urma incercam sa par ok, sigur nu suportam sa vorbesc cu nimeni, nici cu ai mei, asa mi-am petrecut toata iarna daca vrei sa povestim... poate nici n-ai nevoie de medicamente sau doctor

| dinuiulian a răspuns:

Prețul este direct proporțional cu renumele medicului, cu acuratețea informațiilor, seriozitatea și dedicarea.
Fără să cauți păreri din partea unor persoane în necunoștință de cauză, dă un search pe Google și sună. Întrebi acolo direct prețurile. Nemaivorbind că vei merge la medicul care îți place cum vorbește happy