| Lazãr_Narcis_1999 a întrebat:

Cat de grava este starea de confuzie? Am facut toate analizele inclusiv eeg, care au iesit bine, de ce am aceasta stare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Confuzia tine de "spirit", nu de creier. Lasa, te mai dregi tu. Eu zic sa te plimbi o vreme singur prin natura, si-ti va veni mintea la cap. Multi au confuzii mai ales la varsta ta, dar nu fac un caz din problema asta. Va trece cand lucrurile devin mai clare. Fa-ti un ceai de sunatoare.

2 răspunsuri:
| Trandafirii a răspuns:

Ai mai pus intrebRea asta de mii de ori am spus ca nu e grav si sa iei niste vitamina C

| madamme a răspuns:

Cred ca ai carente de anumite vitamine. Asta nu se vede la eeg sau ekg. Incearca sa iei un complex de vitamine pentru energie iar apoi continua cau complex de b-uri si magne-b6. Sanatate multa!