| Lazãr_Narcis_1999 a întrebat:

Cat de grava este starea de confuzie? Desi am aceasta stare stiu ce fac si cum ma cheama, imi aduc aminte de aproape orice, dar parva sunt rupt din realitate. Mentionez ca am facut toate analizele care au iesit bine, inclusiv EEG...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Trandafirii a răspuns:

Nu e vorb de analize toata lumea pateste din astea, probabil e din cauza vreii si chimbare a climei dar daca mai ai, ia niste vitamia C, funda te rog

1 răspuns:
| TrololollPrettyDevil a răspuns:

Si eu am patit. E o senzatie in care parca ti se pare ca ce se intampla nu e real, nu?
Ocupat-te cu ceva, mediteaza, citeste o carte. Daca nu iti revii, iesi afara la aer curat si bea niste apa, e posibila si lipsa de hidratare. O sa-ti revii in timp, e ceva trecator.