| anonim_4396 a întrebat:

Cate calorii are castravetele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

10 cal./100game.Castravetii au calorii negative.

| emima a răspuns:

Ar fi bine sa te uiti atent la el si sa vezi cate culori are

Shin
| Shin a răspuns:

In jur de 10 calorii... deci practic neglijabil tongue
Shin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

12 calorii la 100 grame, pana in 20 calorii la 100 de grame mai sunt si dovleceii, spanacul, salata verde, ridichile albe.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Castravele este recomandat în dietă pentru conținul său foarte mic caloric: la 100 g are 10 calorii, iar sub formă murată 8 calorii.
Sănătate.
Pa, pa.