| Rama89 a întrebat:

Sunt prea slaba la 1.62 cm, 46.6 kg si aproape 22 de ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| andreeeeea a răspuns:

Greutatea ta trebuie sa se incadreze intre 52.5 si 65.6 kg. Acum nu te apuca sa mananci fara rost doar pentru ca esti prea slaba. Dar oricum decat sa fii gras mai bine asa!
:*

4 răspunsuri:
| perfusion a răspuns:

Nu foarte slaba. Ti'am raspuns si la cealalata intreabare, este bine, dar normal trebuie sa ai 51-52 kg,dar nu te lua dupa kilograme, ci dupa felul in care arati deoarece poti avea oasele mai grele.Tu consideri cand esti supla, sau cand devi foarte slaba ori "gabarit depasit".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de constructie sincer.
oricum probabil esti frumoasa si ai incredere in tine deci nu ai de ce sa iti faci griji.
am cunoscut persoane si mai slabe, de ex o prietena are 1.60 si 40 de kg la 23 de ani, iar ea are f multa incredere in ea si toti barbatii intorc capul dupa ea pe strada si multi dintre ei o abordeaza direct.
o fata slaba si increzatoare este foarte invidiata...trebuie sa recunoastem laughing

| fflorinelvlad a răspuns:

Cam da

| irinamed a răspuns:

Da cam esti eu 12 aNI Siam 36