| BringMeTheHorizon a întrebat:

Categoria:sanatate intrebare:Hapciu? raspuns. dau funda celui mai amuzant raspunsbig grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DouaPuncteIcs a răspuns:

Sanatos!happy
Noroc!happy
Sau...nasu'n curlaughing

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sănătate!
Pa, pa.

| BiwCupcake a răspuns:

In papucii tau de sanatate, sanatate! laughing

| BiwCupcake a răspuns:

Tai *

| Anonim_8545 a răspuns:

Yoy.hapciu mi se pare o prostie nu stiu ce rost are dar in fine. te mananca rau nasu` inainte sa stranuti si cateodata nu mai stranuti.nashpa rau

http://www.umornegru.ro/....../popup.php

| Dana a răspuns:

Sanatatebig grin
sau
Alba-ca-Zapada unul dintre piticibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sis:d

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Sanatate.

| NighTy a răspuns:

Noroclaughing

| YESname a răspuns:

Hapcioculs