| JUSTERINIandBROOKS a întrebat:

Voi mai scapati sapunul din cand in cand? Funda celui mai inspirat si amuzant raspunsbig grin

Răspuns Câştigător
| Muflă a răspuns:

Fă asta la închisoare. Un negru pe nume Billy se va bucura... tu nu.

4 răspunsuri:
| User a răspuns:

Da cine-a zis ca ma spal cu sapun?

| Prajitură a răspuns:

Folosesc sapun lichid.

| noktambul a răspuns:

Daca esti cu prietenul tau sub dus, nu e nicio problema ca scapi sapunul. Problema este daca prietenul tau se va concentra pe sapun, sau pe tine cand te apleci sa iei sapunul de jos laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate l`am scapat in wc... si era un tip pe nume Bill in spatele meu asa ca nu am indraznit sa ma aplec sa-l iau