| andy678 a întrebat:

Ce alt aparat infara de aparatul dentar mai poate indrepta dinti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Thatsnotmyname a răspuns:

Doar aparatul dentarbig grin. Eu am si sus si jos de 4 ani(insa nu prea l-am purtat).
Daca abia acum ai scapat de dintii de lapte, iar cei definitivi sunt strambi, poti incerca sa-i impingi cu limba(asta mi s-a recomandat mie, insa nu da rezultate ca aparatul dentar).
Succes!

6 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Nici unul, doar aparatul dentar indreapta dintii. sau daca vrei iti imbraci toti dintii dar e pacat sa ii strici daca sunt sanatosi.

| Byclick a răspuns:

Du-te la un dealer autorizat dacia big grin

| Charger a răspuns:

Ciocanul si dalta

| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Aparatul de sudura big grin pai altu nu exista din cate stiu eu straight face exista un fel de betisor mi-a dat mie sa tot imping dintele din spate(am avut doar unul stramb) dar nu prea a mers big grin

| Zamfir_2974 a răspuns:

Da cu patentu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am fugit de aparat.insa pana la urma l-am purtat si nu am regretat.nu e chiar asa de rau.in ziua de azi multi au aparat.si la urma am avut un zambet de invidiatbig grinbig grinbig grinpa pa:*