| loredanayy a întrebat:

Ce ar trebui sa fac pentru a imi creste sinii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SabinaRsT a răspuns:

Trebuie sa faci exercitii pentru piept, sa ai o alimentatie sanatoasa, dar cu toate astea nu e garantat sa iti creasca sanii poate ca tu nu esti facuta sa ai sanii mari si plus de asta cine te place, te place asa cum esti si nici sa nu te gandesti la silicoane! Te pup.

3 răspunsuri:
| girl00 a răspuns:

Nu exista asa ceva big grin altfel toate am avea sanii mari asa cum ne dorim happy

| RTDRomania a răspuns:

Ai trei metode
1.Sa te exciti mereu
2.Sa iti pui silicoane
3. Daca nu ai inca 21 de ani stai linistita ca mai cresc, daca nu alege una dintre primele 2

| Bybi a răspuns:

Nu există o metodă de a crește sânii, totul ține de organismul tău. Îți dai seama că dacă ar fi o metodă, toate femeile ar avea sânii potriviți. Important e să ai o alimentație corectă și să faci exerciții pentru piept.
Bine, o metodă mai puțin naturală sunt silicoanele, dar nu te sfătuiesc așa ceva.
Cum a mai spus cineva, dacă ești în perioada de creștere, așteaptă, e posibil să se mai dezvolte.