| DolCeAtZa a întrebat:

am o problema,imi incep a creste sinii si adesea ma lovesc, ce sa fac ca sa evit loviturile?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Sa porti sutien sau haine stramte(cat suporti) si sa te obisnuiesti sa te aperi,sa te feresti de micile lovituri din neatentie sau din graba!
Stiu cat doare si cat de neplacut este, dar trebuie sa inveti TU sa ai grija de tine, daca nu o faci tu, n-o s-o faca nimeni!
Toate fetele trec prin asta si invata sa se protejeze singure, sa ai grija de tine!
Curaj!

| DolCeAtZa explică (pentru greece12):

Da dar de sutien e devreme inca

| DolCeAtZa explică (pentru greece12):

Da dar de sutien e devreme

| greece12 a răspuns (pentru DolCeAtZa):

Atunci,haine stramte sau bustiera, orice care ti-ar putea "sustine" sau sprijini sanii.

| DolCeAtZa explică (pentru greece12):

Mersi funda e deja a ta

5 răspunsuri:
| Lexie99 a răspuns:

Sa porti bustiera si tricouri largi...happypentru a atenua lovitura sad