| anonim_4396 a întrebat:

Ce as putea lua pentru candidoza? help mi! am fost la ginecologie si de acolo m-a trimis la dermatologie dar nu am mai fost si la dermatologie ca nu am avut timp poate ma ajutati voi pe aici poate ati avut sau stiti de la prietene ceva multumesc mult. am auzit ca in afara de tratament medicinal pot face si spalaturi cu ceai medicinal

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| moldovianu a răspuns:

Ai aici un prospect sa zic asa, despre si cum se trateaza, candidoza:
http://www.procto.ro/tratament-candida/
Si aici un forum unde discuta cei care au si ce au luat si i-a ajutat:
http://forum.anticonceptionale.ro/t556-tratament-candida.html#

1 răspuns:
| JustAnotherUser a răspuns:

Era un medicament care se numea "Canesten". Poate te va ajuta.In reclama zicea ca e bun si pentru. candidoza.