| AlexandraSp a întrebat:

Ce batoane energizante recomandati pentru slabit? big grin Ce spuneti de batoanele Ideal Bar? Sunt bune? thinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Sunt foarte bune succes

| Pastila666 a răspuns:

Iti mentionez sa mananci corect si nu ai nevoie de batoane si prostii... mananca 3 mese pe zi si dupa ora 18:00 nu mai mananci nimic si in 2 sapt slabesti 1-2 kg.

| AlexandraSp explică (pentru Pastila666):

Oricum fac asta deja happy numai asa cateodata cand am chef de ceva dulce sau pur si simplu sa iau ceva intre mesewinking dar mersi de sfat big grin

| Pastila666 a răspuns:

Intre mese poti manca fructe sau daca faci sala sau cv spune ca iti zic regimul pe care il urmez eu... am slabit 20 de kg in 3 sapt si dupa mam axat pe masa si am bagat 15 kg dar acum sunt fibra happy

| AlexandraSp explică (pentru Pastila666):

20 kg in 3 sapt?laughing) is curioasa cum ai reusit

| Pastila666 a răspuns:

Ideea e sa mananci cam orce dar trebuie sa mananci maxim pana la ora 18:00... si sa nu mananci foarte mult de ex dimineata poti manca unt/margarina gem paine si un ceai sau cereale integrale (musli) la pranz sa mananci ciorba + felu 2 ( nu cv foarte gras ) si seara fructe si cv carne, nu prajita si nu porc ) si va fi greu primele zile ( eu am slabit de la 100 la 80, eu aveam de unde da jos... si ai putea sa faci niste exercitii zilnice de ex, 20-30 de abdomene si dupa niste alergari in parc 20 de minute si va fi foarte ok )