| Diascumpika a întrebat:

Ce greutate ar trebui sa aiba un copil de 10 ani cu 1, 43 inaltime?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mandy a răspuns:

Asta iti rezolva orice nelamurile in legatura cu greutatea ta :*
http://herbal-plus.ro/calculul-greutatii.php

4 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Raspunsul e in oglinda!

| AnnaMaryStar a răspuns:

33-34-35 daca esti fata si daca esti baiat 50-51-52

| xl0llip0px a răspuns:

Ar fi normal de la 20kg pina la 40 kg daca la varsta asta are o asa inaltime

| Tzoulia a răspuns:

35 de kg