| cocolate a întrebat:

Ce grupa de sange am daca parintii au ab4? p.s. tantarii si puricii pur si simplu fug de sangele meu. explicatii...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| demonangel37 a răspuns:

De obicei cand ambi parinti au aceeasi grupa de sange ph difera evident o sa ai 01 ai mei am B3 amandoi si mie mia iesit 01 sau tot AB4 dar sa stii ca si de mine fug tantarii purecii doar mustele laughing ma viziteaza laughing rolling on the floor dar uneori mai inteapa si purecii happy dar de duci la un control doar pentru a afla grupa si aia e

| cocolate explică (pentru demonangel37):

Am citit ca este imposibil ca doi parinti amandoi cu ab4 sa aiba un copil cu grupa 0, anul asta m-a piscat doar un purice, pe cand frate-meu in aceeasi camera cu mine era plin de piscaturi de purice, mda pacat ca nu are efect si asupra mustelor

| demonangel37 a răspuns (pentru cocolate):

Da asa mi s-a spus si mie dar uite ca mi-a iesit 0 si da stiu ce zici dar fa-ti analizele alea iti ia o de aia de sange in 3 zile iti da si rezultatul. sa ma anunti dupe ce afli te rog :*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca parintii au ab4, sansele ca tu sa ai aceeasi grupa sanguina este foarte mare, in cazul in care, poti mosteni o gena de-a bunicilor.

| ribak a răspuns:

Tantari fug de sangele tau? o.O