| cocolate a întrebat:

La ce grupa de sange nu trag tantarii si in special puricii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Hai ca am auzit-o si pe asta.laughing)))

| darrio2007 a răspuns (pentru caramela):

Am ocolit aceasta intrebare de cateva ori.Nu ii raspund sa nu zic ceva gresit.Pentru ca sunt pus in dilema.Are ceva dreptate a3e6u9.Si eu am 0 si cam trag tantarii la mine.

| caramela a răspuns (pentru darrio2007):

Am grupa de sange AB si trag la mine tantarii...asa ca, vom afla adevarul?
O seara bunahappy

| Felys a răspuns:

Ma indoiesc ca fac nazuri in functie de grupa de sange,nu iarta tot ce prind,totusi am avut o bunica care la viata ei a lucrat unde se facea vinul si din cauza vaporilor de alcool nu o ciupeau deloc tantarii,cum a iesit la pensie au tabarat pe ea,a aflat si ea la pensie ce insemna ciupiturile de tantari,ca se lauda la toata lumea ca o ocolesc tantarii, deci nu are legatura cu grupa de sange, sunt acum diverse substante care tin la distanta aceste vietati, in rest cum spuneam, orice prinde fara exceptie

| PedoBarbie a răspuns:

Ţânţari trag la proşti.

| a3e6u9 a răspuns:

Din câte am citit, țânțarii preferă grupa O și cred că au dreptate, fiindcă eu am grupa O. Grupa sangvină cel mai puțin preferată de țânțari pare să fie A.

B și AB par să fie undeva la mijloc.

Preferințele țânțarilor depind de multe lucruri, inclusiv de temperatura corpului, cantitatea de dioxid de carbon expirată, chiar și culoarea hainelor (preferă haine închise la culoare) și probabil alte lucruri.

| cocolate explică:

E doar o curiozitate, tratati-o ca atare!