| TheCrab a întrebat:

Ce inseamna aparat dentar fix metalic/arcada
aparat dentar fix acrilic/arcada
dar segmentar metalic/bracket
segmentar acrilic/bracket
eu am dintii de sus strambi, in cazul meu de care am nevoie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| emberst_9111 a răspuns:

Eu zic ca primul ca si eu am avut la fel si mia indreptat dinti.ami dai fund aplz:*

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
De care fel ai nevoie iti poate spune doar un dentist specializat in acest domeniu.
O zi buna!