| Jesica_Jessica_1996 a întrebat:

Ce leacuri babesti sunt pentru cei cu insuficienta respiratorie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Insuf respiratorie se trateaza la medic pentru ca e o afectiune destul de grava

| cristimihailov a răspuns:

Inainte sa aplici leacuri babesti, poate e mai bine sa intelegi de ce ai insuficienta respiratorie.

Sunt diverse motive care iti dau asta. Leacul babesc nu o sa faca decat sa iti mai linisteasca situatia, nu va rezolva problema. Problema va creste in timp.

| Jesica_Jessica_1996 explică (pentru cristimihailov):

Da sunt constienta da multe chestii dar in primul rand nu e pentru mine ci pentru un bunic

| cristimihailov a răspuns:

Si in cazul acela este aceeasi problema. Insuficienta respiratorie este un simptom si nu o boala.

Ca de obicei trebuie sa tratezi problema si scapi de insuficienta respiratorie.

Un consult medical ar fi indicat in diagnosticarea realei probleme.