| anonim_4396 a întrebat:

Ce medicamente pentru stres care se elibereaza fara rețetă sunt?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Luci85 a răspuns:

Eu am luat (și o să mai iau) lăptișor de matcă din ăsta: http://goo.gl/OJunc3
A făcut minuni când am dat la actorie.

2 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Extraveral.

| tigrahid a răspuns:

Ai putea sa iei SEDOCALM, este un medicament pe baza de plante, care nu da dependenta, de asemenea ai putea sa bei un ceai de lavanda, sau sa bei cate un pahar cu apa in care pui cateva picaturi de valeriana.