| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot folosi impotriva iritatii scalpului. M-am tuns si am niste puncte rosii uscate sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Cumpără de la plafar tinctură de brusture, și, înainte de a face baie la cap, masează scalpul cu aceasta.
Sănătate!

| Madalina123 a răspuns:

S-au format de la caldura. Vor disparea in timp.