| Anonima635426892 a întrebat:

Ce sa fac ca sa imi creasca sanii? Adica ce sa mananc, ce exercitii fizice sa fac etc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Andreea031 a răspuns:

Poți mânca cât mai multe -legume verzi, și mărarul ajuta, il poți folosi in prepararea mâncarii dar și în salate.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca era asa, crezi ca mai era vreuna proasta sa-si puna silicoane?

| CuriousStuff a răspuns:

Din pacate nu poti face nimic pentru asta. Daca ai fi cautat inainte sa pui intrebarea asta ai fi vazut ca mai sunt inca cateva sute de fete care au intrebat acelasi lucru. Sanii o sa-ti creasca cat o sa vrea ei, nu le poti face absolut nimic. Nici-un exercitiu sau dieta nu o sa ii faca sa creasca mai mult decat trebuie. Un indiciu foarte bun pentru marimea la care o sa ajungi tu e mama ta si surorile ei, cam pe acolo o sa fii si tu.

| octav005 a răspuns:

Pai pana unde vrei sa iti creasca? pana la buric?

| DinPlante a răspuns:

Exista suplimente alimentare si creme care stimuleaza marirea sanilir:
https://www.putereaplantelor.ro/marirea-sanilor.html