| Irinuca_8941 a întrebat:

Am sanii lasati si sunt moi. Ce exercitii fizice as putea face?

6 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Ai putea sa ii masezi in fiecare seara cu o crema speciala( este in catalogul de avon actual exercitii nu cred ca exista
P.S crema e foarte ieftina http://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/pr_ebrochure.page asa arata brosura

| TrustMe a răspuns:

Injectii cu silicon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva ca sa lucrezi cu abdomenul. Dar din cate stiu eu numai fetele mau plinute au sanii lasati, deci asi recomanda sa slabesti. Fara suparare happy!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ti-ai tras-o fara pic de pauza ce sa-ti fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Strange o minge cu mainile, la nivelul pieptului. In acest fel in tonifici si ii ajuti sa stea "sus si mandri". Succeskiss.

PS: mananca multa fibra -carne! kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa pui pe tine ceva kg sau sa mai scazi din ele aici gasesti o multime de metode, diete si exercitii foarte bune, www.dietapentrutine.blogspot.com